Par Mums APSA

Sveicināti uzņēmumā SIA “APSA BŪVE”, kur apvienojam veiksmīgu sadarbību, kvalitāti un ilgtspēju! Esam uzticams partneris ēku būvniecības, rekonstrukcijas un projektēšanas jomā, kas jau daudzus gadus nodrošina augstas kvalitātes risinājumus ievērojot gan mūsu klientu, gan uzņēmuma vērtības.

SIA “APSA BŪVE” būvē ne tikai objektus, bet arī vidi, kura iedvesmo un veicina izaugsmi.

Paplašinot uzņēmuma darbības jomas, esam piesaistījuši augsti kvalificētus sadarbības partnerus. Darbojoties komandā, nodrošinām vispārējā spektra būvniecības pakalpojumus, visos būves dzīves cikla posmos.

Mūsu pakalpojumi

SIA “APSA BŪVE” komandā ir augsta līmeņa profesionāļi, kuru vadībā piedāvājam:

  • jaunu ēku būvniecību,
  • ēku renovāciju un rekonstrukciju,
  • inženierkomunikāciju izbūvi,
  • dažāda mēroga projektu izstrādi un to vadību.

Mūsu vērtības

Esam pārliecināti, ka vērtības ir veiksmīgas sadarbības pamatā. Mums rūp klienta apmierinātība, ātra darbu izpilde, kā arī izcils rezultāts un augstākā kvalitāte. Katrs mūsu projekts ir ieguldījums labākā nākotnē – sabiedrības ērtībai, iespējām un ilgtspējai.

SIA “APSA BŪVE” darbības pamatā ir ētiska uzņēmējdarbība. Gan klienti, gan arī darbinieki ir uzņēmuma galvenās prioritātes. Mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti nodrošina mērķtiecīgas investīcijas ne tikai uzņēmuma modernizācijā, bet arī darbinieku profesionālajā izaugsmē, īstenojot arī sociālās atbildības aktivitātes sabiedrības labklājībai, veicinot profesionālo izglītību būvniecības jomā.

Pasūtītāji